Łożyska przegubowe GE GE50-ET-2RS
Odniesienie : GE50-ET-2RS
GEN
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE50-ET-2RS, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 35 mm.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-62 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-62
2 2
Łożyska przegubowe GE - GE40UK-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE40UK-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    542  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis