Łożyska przegubowe GE GE45EC-2RS-IKO
Odniesienie : GE45EC-2RS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE45EC-2RS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 68 mm oraz grubość 32 mm.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe typ HK - HK2216-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK2216-ZEN
Łożyska przegubowe GE - GE35-TXG3E-2LS-SKF SKF
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE35-TXG3E-2LS-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    68  MM
  • GRUBOŚĆ
    32  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    413  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
    1
Opis