Łożyska przegubowe GE GE35-TXG3E-2LS-SKF
Odniesienie : GE35-TXG3E-2LS-SKF
SKF
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE35-TXG3E-2LS-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 25 mm.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RDI-40X50X7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RDI-40X50X7-NBR90
Łożyska przegubowe GE - GE45EC-2RS-IKO IKO
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE45EC-2RS-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    218  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis