Łożyska przegubowe GE GE45-FO-2RS-INA
Odniesienie : GE45-FO-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE45-FO-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 43 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE45-FO-2RS-DURBAL DURBAL
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE45-FO-2RS-DURBAL
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    43  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    670  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    15.7  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    78.5  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis