Łożyska przegubowe GE GE45-FO-2RS-E-INA
Odniesienie : GE45-FO-2RS-E-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE45-FO-2RS-E-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 28 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • MATERIAŁ
    STAL
  • TYP
    GE
  • WAGA
    680  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    138  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    627  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis