Łożyska przegubowe GE GE40-DO-2RS-INA
Odniesienie : GE40-DO-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE40-DO-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 28 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP4050-P20 GEN
TULEJA PAP PAP4050-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    313  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis