Łożyska przegubowe GE GE30-UK-2RS-INA
Odniesienie : GE30-UK-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE30-UK-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 22 mm.
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    22  MM
  • WAGA
    140  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis