Łożyska przegubowe GE GE30-FO-2RS-INA
Odniesienie : GE30-FO-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE30-FO-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 32 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - DGEG30-ES-2RS-DURBAL DURBAL
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE DGEG30-ES-2RS-DURBAL
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    32  MM
  • WAGA
    290  G
  • SMAROWANIE
    NA
Opis