Łożyska przegubowe GE GE25-UK-2RS-INA
Odniesienie : GE25-UK-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE25-UK-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 16 mm.
  8 do 10 dni (wczoraj )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE25-UK-2RS-DURBAL DURBAL
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE25-UK-2RS-DURBAL
DANE TECHNICZNE
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    42  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    113  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis