Łożyska przegubowe GE GE25-FW-INA
Odniesienie : GE25-FW-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE25-FW-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 28 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE25-FW-DUNLOP DUNLOP
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE25-FW-DUNLOP
DANE TECHNICZNE
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    200  G
  • SMAROWANIE
    bez
Opis