Łożyska przegubowe GE GE240-DO-2RS-INA
Odniesienie : GE240-DO-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE240-DO-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 240 mm, średnicę zewnętrzną 340 mm oraz grubość 140 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    240  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    340  MM
  • GRUBOŚĆ
    140  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    38800  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    3320  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    12800  KN
Opis