Łożyska przegubowe GE GE17-DO-INA
Odniesienie : GE17-DO-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE17-DO-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 14 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - DGE17-ES-DURBAL DURBAL
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE DGE17-ES-DURBAL
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    17  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • TYP
    GE
  • OPAKOWANIE
    1
Opis