Łożyska przegubowe GE GE120-UK-2RS-B-INA
Odniesienie : GE120-UK-2RS-B-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE120-UK-2RS-B-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 180 mm oraz grubość 70 mm.
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    180  MM
  • GRUBOŚĆ
    70  MM
  • WAGA
    7880  G
  • SMAROWANIE
    z
Opis