Łożyska przegubowe GE GE10-AW-INA
Odniesienie : GE10-AW-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE10-AW-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 9.5 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Łożyska przegubowe GE - GE10-AW-ELGES ELGES
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE10-AW-ELGES
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.5  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    44  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis