Tuleja z kołnierzem EGF-20165-E40Y-INA
Odniesienie : PAF20-23-16.500-NC-INA
INA
Opis
Tuleja Z Kołnierzem, znana pod numerem referencyjnym EGF-20165-E40Y-INA INA, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 23 mm oraz długość 16.5 mm.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6002-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6002-2RS
Tuleja z brązu - BNZ70-80-90 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ70-80-90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    23  MM
  • GRUBOŚĆ
    16.5  MM
  • TYP
    PAF
  • WAGA
    17  G
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA KOŁNIERZA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ KOŁNIERZA
    1.5  MM
  • KONKRETNY
    NC
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis