Tuleja z brązu BNZ50-60-35
Odniesienie : BNZ50-60-35
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ50-60-35 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz długość 35 mm. Jest wykonana z .
  6 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe dwurzedowe - 3206-2RSB-TVH-FAG FAG
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE DWURZEDOWE 3206-2RSB-TVH-FAG
Tuleja z brązu - BNZ40-50-20 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ40-50-20
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • WAGA
    195  G
Opis