Tuleja z brązu BNZ40-50-20
Odniesienie : BNZ40-50-20
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ40-50-20 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz długość 20 mm. Jest wykonana z .
  32 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-50X110X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-50X110X10-NBR
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-110 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-110
4 4
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    95  G
Opis