Tuleja z brązu BNZ30.10-38-20
Odniesienie : BNZ30.10-38-20
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ30.10-38-20 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 30.1 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz długość 20 mm. Jest wykonana z .
  5 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OA-56X70X8-NBR GEN
SIMMERING OA-56X70X8-NBR
Tuleja z brązu - BNZ30-38-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ30-38-30
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30.1  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    55  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis