Simmering OA-56X70X8-NBR
Odniesienie : OA-56X70X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OA-56X70X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 56 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.