Tuleja z brązu BNZ20-26-15
Odniesienie : BNZ20-26-15
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ20-26-15 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz długość 15 mm. Jest wykonana z .
  16 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko wałeczkowe wzdłużne - 81105TN GEN
ŁOŻYSKO WAŁECZKOWE WZDŁUŻNE 81105TN
Tuleja z brązu - BNZ20-26-12 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ20-26-12
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • WAGA
    24  G
Opis