Tuleja z brązu BNZ20-26-12
Odniesienie : BNZ20-26-12
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ20-26-12 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz długość 12 mm. Jest wykonana z .
  2 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61804-2RS-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61804-2RS-SKF
Tuleja z brązu - BNZ20-26-15 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ20-26-15
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WAGA
    19  G
Opis