Tuleja z brązu BNZ15-22-20
Odniesienie : BNZ15-22-20
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ15-22-20 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz długość 20 mm. Jest wykonana z .
  3 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-2RSH-SKF
Tuleja z brązu - BMG15-22-30 GEN
TULEJA Z BRĄZU BMG15-22-30
TULEJA Z BRĄZU BMG15-22-30
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    28  G
Opis