Tuleja z brązu BMG15-22-30
Odniesienie : BMG15-22-30
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMG15-22-30 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz długość 30 mm. Jest wykonana z .
  Arrive dans 6 jours (14 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
Tuleja z brązu - AM152216 GEN
TULEJA Z BRĄZU AM152216
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • TYP
    BMG
  • WAGA
    36  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis