Uszczelnienie pneumatyczne T-DUO-P125-51
Odniesienie : T-DUO-P125-51
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym T-DUO-P125-51 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 30 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CH
  • WAGA
    757  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis