Uszczelnienie pneumatyczne PP-20X150X30-NBR
Odniesienie : PP-20X150X30-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-20X150X30-NBR posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 30 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  40 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RS-30X38X5-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-30X38X5-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • WAGA
    10  G
Opis