Uszczelnienie pneumatyczne PP-20X140X30-NBR90
Odniesienie : PP-20X140X30-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-20X140X30-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 30 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
    PP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
Opis