Uszczelnienie pneumatyczne PP-20X125X30-NBR
Odniesienie : PP-20X125X30-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-20X125X30-NBR posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 30 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  14 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 3306-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 3306-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    PP
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis