Uszczelnienie pneumatyczne PP-16X80X25-NBR75
Odniesienie : PP-16X80X25-NBR75
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-16X80X25-NBR75 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 25 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  34 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP2015-P20 GEN
TULEJA PAP PAP2015-P20
Łożysko kulkowe dwurzedowe - PW30550032-CS-PFI PFI
ŁOŻYSKO KULKOWE DWURZEDOWE PW30550032-CS-PFI
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • TWARDOŚĆ
    75  S
  • WAGA
    197  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis