Uszczelnienie pneumatyczne PP-12X75X22.50-NBR80
Odniesienie : PP-12X75X22.50-NBR80
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-12X75X22.50-NBR80 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 22.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (18 godzin temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie pneumatyczne - PP-12X75X22.500-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE PNEUMATYCZNE PP-12X75X22.500-NBR90
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    22.5  MM
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    171  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis