Uszczelnienie pneumatyczne PP-12X70X22-NBR90
Odniesienie : PP-12X70X22-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-12X70X22-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 22 mm. Jest wykonany z materiału NBR.