Uszczelnienie pneumatyczne PP-12X65X25-NBR90
Odniesienie : PP-12X65X25-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-12X65X25-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 25 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    65  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    40  G
Opis