Uszczelnienie pneumatyczne PP-12X50X18-NBR90
Odniesienie : PP-12X50X18-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-12X50X18-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 18 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    PP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    58  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis