Uszczelnienie pneumatyczne PP-12X190X35-NBR90
Odniesienie : PP-12X190X35-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym PP-12X190X35-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 190 mm oraz grubość 35 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (15 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    190  MM
  • GRUBOŚĆ
    35  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    PP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2350  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis