Uszczelnienie pneumatyczne CL-85X45X14-NBR
Odniesienie : CL-85X45X14-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-85X45X14-NBR posiada średnicę wewnętrzną 85 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 14 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
Państwa cena: N/A
  8 do 10 dni (miesiąc temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    85  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    14  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CL
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis