Uszczelnienie pneumatyczne CL-65X100X10-NBR90
Odniesienie : CL-65X100X10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-65X100X10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CL
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    27  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis