Uszczelnienie pneumatyczne CL-53.50X98X20-NBR90
Odniesienie : CL-53.50X98X20-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-53.50X98X20-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 53.5 mm, średnicę zewnętrzną 98 mm oraz grubość 20 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    53.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    98  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    50  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis