Uszczelnienie pneumatyczne CL-52X95X19-NBR90
Odniesienie : CL-52X95X19-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-52X95X19-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 52 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz grubość 19 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    52  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95  MM
  • GRUBOŚĆ
    19  MM
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis