Uszczelnienie pneumatyczne CL-50X76X10-NBR90
Odniesienie : CL-50X76X10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-50X76X10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 76 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-160X10-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-160X10-NBR70
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    76  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CL
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis