Uszczelnienie pneumatyczne CL-26X85X20-NBR90
Odniesienie : CL-26X85X20-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-26X85X20-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 26 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 20 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    26  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    85  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    57  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis