Uszczelnienie pneumatyczne CL-25X90X20-3-NBR90
Odniesienie : CL-25X90X20-3-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-25X90X20-3-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 20 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    10  G
Opis