Uszczelnienie pneumatyczne CL-25.40X82.55X20.62-NBR90
Odniesienie : CL-25.40X82.55X20.62-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-25.40X82.55X20.62-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25.4 mm, średnicę zewnętrzną 82.55 mm oraz grubość 20.62 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25.4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    82.55  MM
  • GRUBOŚĆ
    20.62  MM
  • WAGA
    5  G
Opis