Uszczelnienie pneumatyczne CL-24X60X12-NBR90
Odniesienie : CL-24X60X12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-24X60X12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 24 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 12 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    24  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • 2. GRUBOŚĆ
    3  MM
  • WAGA
    7  G
Opis