Uszczelnienie pneumatyczne CL-22X58X16-NBR90
Odniesienie : CL-22X58X16-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-22X58X16-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 58 mm oraz grubość 16 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    58  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    21  G
Opis