Uszczelnienie pneumatyczne CL-21X30X5-NBR90
Odniesienie : CL-21X30X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-21X30X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 21 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    21  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CL
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis