Uszczelnienie pneumatyczne CL-20X44X10-PU94
Odniesienie : CL-20X44X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CL-20X44X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 44 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    44  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    CL
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis