Uszczelnienie pneumatyczne CH-80X108X15-NBR
Odniesienie : CH-80X108X15-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CH-80X108X15-NBR posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 108 mm oraz grubość 15 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    108  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CH
  • WAGA
    36  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis