Uszczelnienie pneumatyczne CH-25X34X8-NBR90
Odniesienie : CH-25X34X8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CH-25X34X8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 34 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie pneumatyczne - CL-75X110X14-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE PNEUMATYCZNE CL-75X110X14-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    34  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CH
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis