Uszczelnienie pneumatyczne CH-20X36X9-NBR90
Odniesienie : CH-20X36X9-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Pneumatyczne o numerze referencyjnym CH-20X36X9-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 36 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    36  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    CH
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis