Uszczelnienie NILOS LSTO45-85-NILOS
Odniesienie : LSTO45-85-NILOS
NILOS
Opis
Uszczelnienie Nilos o numerze referencyjnym LSTO45-85-NILOS posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 4 mm.
  22 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30209 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30209
Uszczelnienie NILOS - 31305-JV-NILOS NILOS
USZCZELNIENIE NILOS 31305-JV-NILOS
Podkładka oporowa - WS81209 GEN
PODKŁADKA OPOROWA WS81209
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    85  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • WAGA
    45  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis