Uszczelnienie hydrauliczne UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94
Odniesienie : UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 56 mm, średnicę zewnętrzną 71 mm oraz grubość 11.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP5050-P20 GEN
TULEJA PAP PAP5050-P20
Zespoły łożyskowe 4 śruby - UCF210 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 4 ŚRUBY UCF210
Uszczelnienia zgarniające - RIA-56X66X7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-56X66X7-NBR90
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    56  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    71  MM
  • GRUBOŚĆ
    11.5  MM
  • TYP
    UTSL
  • WAGA
    18  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis